تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۶
صبحگاه مشترک نیروهای‌ نظامی و انتظامی به مناسبت آغاز هفته ناجا با حضور صادق کریمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان، قاسمی خواه دادستان انقلاب شهرستان، سرهنگ جوکار فرماندهی انتظامی، جانشین فرمانده سپاه خرم بید، خانواده محترم شهداء و مسئولان دستگاه‌های اداری شهرستان در محل فرماندهی نیروی انتظامی خرم بید برگزار شد.
صبحگاه مشترک نیروهای‌ نظامی و انتظامی به مناسبت آغاز هفته ناجا با حضور صادق کریمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان
صبحگاه مشترک نیروهای‌ نظامی و انتظامی به مناسبت آغاز هفته ناجا با حضور صادق کریمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرم بید، صبحگاه مشترک نیروهای‌ نظامی و انتظامی به مناسبت آغاز هفته ناجا با حضور صادق کریمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان، قاسمی خواه دادستان انقلاب شهرستان، سرهنگ جوکار فرماندهی انتظامی، جانشین فرمانده سپاه خرم بید، خانواده محترم شهداء و مسئولان دستگاه‌های اداری شهرستان در محل فرماندهی نیروی انتظامی خرم بید برگزار شد.
در این مراسم پرچم پرافتخار ایران اسلامی همراه سرود جمهوری اسلامی برافراشته شد و نیروهای نظامی و انتظامی در مقابل پرچم ادای احترام کرده و سپس با قرائت فاتحه به تمثال شهدا و امام (ره) بار دیگر با آرمان های بلند امام راحل و شهدای نظام اسلامی تجدید پیمان کردند.

فرماندار خرم بید در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و حمایت از حمله موشکی مقتدرانه سپاه انقلاب اسلامی به مواضع تروریست ها و انتقام حمله تروریستی و ناجوانمردانه اهواز گفتند: نیروی انتظامی همواره مظهر اقتدار، نظم، مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه بوده و دشمنان این مرز و بوم امروزه به این امر پی برده اند که تهدیدات نظامی دشمن هرگز علیه ملت انقلابی و نظام اسلامی ایران کارساز نخواهد بود.
ایشان در این مراسم توجه به رهنمود های رهبری و ایجاد روحیه همدلی و همراهی بین آحاد جامعه اسلامی و مسئولین در جهت خدمت رسانی به مردم با توجه به شرایط ویژه اقتصادی موجود را مورد تاکید قرار دادند و گفتند : همه ملت ایران اسلامی در دفاع از ارزش های انقلاب در دفاع مقدس به صحنه آمدند و در این زمینه و در دفاع از ارزش ها همه دست در دست هم با همدلی و هدف مشترک بر کین دشمن فائق آمدند.
سرهنگ جوکار در این مراسم ضمن تبریک هفته ناجا به ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های این ستاد در شهرستان پرداختند. 
در ادامه این مراسم از پرسنل خدوم و برجسته نیروی انتظامی شهرستان، خانواده معظم شهداء و جانبازان و آزادگان سرافراز، با ارتقاء درجه، لوح یادبود و جوایز تجلیل بعمل آمد.
منبع : Khorambid.farsp.ir
69130